Materials science
Marc G. Cuxart, Miguel Angel Valbuena, Roberto Robles, César Moreno, Frédéric Bonell, Guillaume Sauthier, Inhar Imaz, Heng Xu, Corneliu Nistor, Alessandro Barla, Pierluigi Gargiani, Manuel Valvidares, Daniel Maspoch, Pietro Gambardella, Sergio O. Valenzuela, and Aitor Mugarza
Joonhyuck Park, Arun Jayaraman, Xudong Wang, Jing Zhao, and Hee-Sun Han
Guoqiang Gan, Xinyong Li, Liang Wang, Shiying Fan, Jincheng Mu, Penglei Wang, and Guohua Chen
Nilesh Vats, Yi Wang, Suman Sen, Sven Szilagyi, Hannah Ochner, Sabine Abb, Marko Burghard, Wilfried Sigle, Klaus Kern, Peter A. van Aken, and Stephan Rauschenbach
Lisa Tran and Kyle J. M. Bishop
Pallellappa Chithaiah, Saptarshi Ghosh, Alexander Idelevich, Lev Rovinsky, Tsachi Livneh, and Alla Zak
Seongmin Kim, Kihwan Kim, Gyosik Jun, and Woonbong Hwang
Dennis Hein, Garlef Wartner, Arno Bergmann, Miguel Bernal, Beatriz Roldan Cuenya, and Robert Seidel
Sophia Katharine Laney, Tao Li, Martyna Michalska, Francisco Ramirez, Mark Portnoi, Junho Oh, Manish K. Tiwari, Iain G. Thayne, Ivan P. Parkin, and Ioannis Papakonstantinou
Jung Ho Kim, Hyun Seok Lee, Gwang Hwi An, Jubok Lee, Hye Min Oh, Jihoon Choi, and Young Hee Lee
Wenchao Wan, Carlos A. Triana, Jinggang Lan, Jingguo Li, Christopher S. Allen, Yonggui Zhao, Marcella Iannuzzi, and Greta R. Patzke
Mario Ziegler, André Dathe, Kilian Pollok, Falko Langenhorst, Uwe Hübner, Dong Wang, and Peter Schaaf
Jongcheon Bae, Sanghyeon Lee, Jinhyuck Ahn, Jung Hyun Kim, Muhammad Wajahat, Won Suk Chang, Seog-Young Yoon, Ji Tae Kim, Seung Kwon Seol, and Jaeyeon Pyo
Winston Yenyu Chen, Sz-Nian Lai, Chao-Chun Yen, Xiaofan Jiang, Dimitrios Peroulis, and Lia A. Stanciu
Sasan V. Grayli, Xin Zhang, Finlay C. MacNab, Saeid Kamal, Dmitry Star, and Gary W. Leach
Dacen Waters, Yifan Nie, Felix Lüpke, Yi Pan, Stefan Fölsch, Yu-Chuan Lin, Bhakti Jariwala, Kehao Zhang, Chong Wang, Hongyan Lv, Kyeongjae Cho, Di Xiao, Joshua A. Robinson, and Randall M. Feenstra
Torsten Walbert, Falk Muench, Yangyiwei Yang, Ulrike Kunz, Bai-Xiang Xu, Wolfgang Ensinger, and Leopoldo Molina-Luna
Linh Nguyen, Mihir Dass, Martina F. Ober, Lucas V. Besteiro, Zhiming M. Wang, Bert Nickel, Alexander O. Govorov, Tim Liedl, and Amelie Heuer-Jungemann
Shijun Wang, Diansen Li, Yue Zhou, and Lei Jiang
King C. Lai, Minda Chen, Benjamin Williams, Yong Han, Chia-Kuang Tsung, Wenyu Huang, and James W. Evans
Diana Cholakova, Desislava Glushkova, Slavka Tcholakova, and Nikolai Denkov
Jianbo Sun, Giacomo Giorgi, Maurizia Palummo, Peter Sutter, Maurizio Passacantando, and Luca Camilli
James Dean, Michael J. Cowan, Jonathan Estes, Mahmoud Ramadan, and Giannis Mpourmpakis
Maria A. Lebedeva, Elena Palmieri, Philipp Kukura, and Stephen P. Fletcher
Zehui Lin, Ji Liu, Wei Peng, Yunyi Zhu, Yang Zhao, Kang Jiang, Ming Peng, and Yongwen Tan
Linhao Fan, Yun Wang, and Kui Jiao
Vladislav Khayrudinov, Maxim Remennyi, Vidur Raj, Prokhor Alekseev, Boris Matveev, Harri Lipsanen, and Tuomas Haggren
James Gigliotti, Xin Li, Suresh Sundaram, Dogukan Deniz, Vladimir Prudkovskiy, Jean-Philippe Turmaud, Yiran Hu, Yue Hu, Frédéric Fossard, Jean-Sébastien Mérot, Annick Loiseau, Gilles Patriarche, Bokwon Yoon, Uzi Landman, Abdallah Ougazzaden, Claire Berger, and Walt A. de Heer
Hyeong Jin Kim, Wenjie Wang, Alex Travesset, Surya K. Mallapragada, and David Vaknin
Yuelei Pan, Lunlun Gong, Xudong Cheng, Yong Zhou, Yanbao Fu, Jun Feng, Hoda Ahmed, and Heping Zhang
Janine Schwestka, Heena Inani, Mukesh Tripathi, Anna Niggas, Niall McEvoy, Florian Libisch, Friedrich Aumayr, Jani Kotakoski, and Richard A. Wilhelm
Hong Zhong, Zhaoran Zhu, Peng You, Jing Lin, Chi Fai Cheung, Vivien L. Lu, Feng Yan, Ching-Yuen Chan, and Guijun Li
Chris Peacock, Eva Lee, Theo Beral, Richard Cisek, Danielle Tokarz, and Laurent Kreplak
Munisa Nurmamat, Kazuaki Okamoto, Siyuan Zhu, Tatiana V. Menshchikova, Igor P. Rusinov, Vladislav O. Korostelev, Koji Miyamoto, Taichi Okuda, Takeo Miyashita, Xiaoxiao Wang, Yukiaki Ishida, Kazuki Sumida, Eike F. Schwier, Mao Ye, Ziya S. Aliev, Mahammad B. Babanly, Imamaddin R. Amiraslanov, Evgueni V. Chulkov, Konstantin A. Kokh, Oleg E. Tereshchenko, Kenya Shimada, Shik Shin, and Akio Kimura
Hyun Jeong Won, Benny Ryplida, Seul Gi Kim, Gibaek Lee, Ji Hyun Ryu, and Sung Young Park
Jae-Jin Lee, Byeong-Cheon Kim, Hyeon-Joon Choi, Sangwok Bae, Fumito Araoka, and Suk-Won Choi
Jing Wang, Hao Xiong, Tonghe Zhu, Yuan Liu, Haobo Pan, Cunyi Fan, Xiaoli Zhao, and William Weijia Lu
Yuanshen Qi, Gunther Richter, Eylül Suadiye, Michael Kalina, and Eugen Rabkin
Lei Chen, Lili Wu, Yue Wang, Yinping Pan, Denghui Zhang, Junwen Zeng, Xiaoyu Liu, Linxian Ma, Wei Peng, Yihua Wang, Jie Ren, and Zhen Wang
A. V. Ognev, A. G. Kolesnikov, Yong Jin Kim, In Ho Cha, A. V. Sadovnikov, S. A. Nikitov, I. V. Soldatov, A. Talapatra, J. Mohanty, M. Mruczkiewicz, Y. Ge, N. Kerber, F. Dittrich, P. Virnau, M. Kläui, Young Keun Kim, and A. S. Samardak
Saravanan Karuppiah, Caroline Keller, Praveen Kumar, Pierre-Henri Jouneau, Dmitry Aldakov, Jean-Baptiste Ducros, Gérard Lapertot, Pascale Chenevier, and Cédric Haon
Lan-Fang Que, Fu-Da Yu, Yang Xia, Liang Deng, Kokswee Goh, Chang Liu, Yun-Shan Jiang, Xu-Lei Sui, and Zhen-Bo Wang
Felix Groß, Mateusz Zelent, Nick Träger, Johannes Förster, Umut T. Sanli, Robert Sauter, Martin Decker, Christian H. Back, Markus Weigand, Kahraman Keskinbora, Gisela Schütz, Maciej Krawczyk, and Joachim Gräfe
Tianhan Liu, Xiaolei Wang, Hailong Wang, Gang Shi, Fan Gao, Honglei Feng, Haoyun Deng, Longqian Hu, Eric Lochner, Pedro Schlottmann, Stephan von Molnár, Yongqing Li, Jianhua Zhao, and Peng Xiong
Jan Homberg, Alexander Weismann, Richard Berndt, and Manuel Gruber
Jianwei Lu, Yi Li, Wei Song, Mark D. Losego, Rebhadevi Monikandan, Karl I. Jacob, and Ru Xiao
Jie Bai, Yuefei Cai, Peng Feng, Peter Fletcher, Chenqi Zhu, Ye Tian, and Tao Wang
David Adekoya, Hao Chen, Hui Ying Hoh, Tim Gould, M.-Sadeeq Jie Tang Balogun, Chao Lai, Huijun Zhao, and Shanqing Zhang
Mert Vural, Haoyue Zhu, Abdon Pena-Francesch, Huihun Jung, Benjamin D. Allen, and Melik C. Demirel
Jonas Garemark, Xuan Yang, Xia Sheng, Ocean Cheung, Licheng Sun, Lars A. Berglund, and Yuanyuan Li
Peixin Qin, Zexin Feng, Xiaorong Zhou, Huixin Guo, Jinhua Wang, Han Yan, Xiaoning Wang, Hongyu Chen, Xin Zhang, Haojiang Wu, Zengwei Zhu, and Zhiqi Liu
Zhongwu Bei, Yang Lei, Rui Lv, Yuan Huang, Yangwei Chen, Chao Zhu, Shaojun Cai, Dong Zhao, Qingliang You, Yiping Cao, and Xianzheng Zhang
Linda W. Wangoh, Zhenzhong Yang, Le Wang, Mark E. Bowden, Xinmao Yin, Andrew T. S. Wee, Karl T. Mueller, Vijayakumar Murugesan, and Yingge Du
Xing Wu, Mingmei Ding, Hang Xu, Wen Yang, Kaisong Zhang, Huali Tian, Huanting Wang, and Zongli Xie
Daniel Schönke, Robert M. Reeve, Hermann Stoll, and Mathias Kläui
Amanda L. Coughlin, Dongyue Xie, Yue Yao, Xun Zhan, Qiang Chen, Heshan Hewa-Walpitage, Xiaohang Zhang, Hua Guo, Haidong Zhou, Jun Lou, Jian Wang, Yan S. Li, Herbert A. Fertig, and Shixiong Zhang
Jiani Zhu, Lei Wang, Jin Wang, Fudi Wang, Mengtao Tian, Shuchang Zheng, Ning Shao, Lele Wang, and Miaolu He
Qian Li, Chuanshuang Chen, Chen Li, Ruiyi Liu, Shuai Bi, Pengfei Zhang, Yongfeng Zhou, and Yiyong Mai
Jie Gong, Guoqun Zhao, Jinkui Feng, Yongling An, Tingting Li, Lei Zhang, Bo Li, and Zhao Qian
Subhrajit Mukherjee, Debopriya Dutta, Pranab K. Mohapatra, Lital Dezanashvili, Ariel Ismach, and Elad Koren
Tonnishtha Dasgupta, Gabriele M. Coli, and Marjolein Dijkstra
Thomas G. Pattison, Alexander E. Hess, Noel Arellano, Nicholas Lanzillo, Son Nguyen, Holt Bui, Charles Rettner, Hoa Truong, Alexander Friz, Teya Topuria, Anthony Fong, Brian Hughes, Andy T. Tek, Anuja DeSilva, Robert D. Miller, Greg G. Qiao, and Rudy J. Wojtecki
Ludwig Hüttenhofer, Felix Eckmann, Alberto Lauri, Javier Cambiasso, Evangelina Pensa, Yi Li, Emiliano Cortés, Ian D. Sharp, and Stefan A. Maier